Ürün Teslim Koşulları

Sitemiz üzerinden satınaldığınız saatler ve aksesuarlar anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ürüm siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz teslimat adreslerine gönderim yapılır. Saatleriniz ürün detay sayfalarında belirtilen ortalama ürün temin süresi sonrası kargoya verilmektedir. Hemen kargo olarak işaretlenmiş ürünler eğer hafta içi ise ve sipariş öğleden önce onaylanırsa aynı gün kargo yapılır.

Sipariş sırasında teslimat adresinin eksik ya da hatalı verilmesi ve paketinizin bu sebepten geri iade gelmesi ya da tekrar kargolanması halinde oluşacak kargo masrafları alıcıya aittir.

Sitemizden sipariş ve teslimat şartlarıyla ilgili aklınıza takılabilecek sorular ve cevapları aşağıda verilmiştir.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler Türkiye'nin her yerine Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile 1-3 iş günü içerisinde ulaştırılır.

Resmi tatil günleri ve hafta sonu çalışıyor musunuz?

Resmi tatil günleri ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişler,kargo firmalarının bu günlerde çalışmamasından dolayı ilk iş gününde teslimatı yapılarak size ulaştırılır.

Kargo ücreti öder miyim?

Saatcebi.com dan yapacağınız tüm siparişleriniz ücretsiz kargo ile adresinize gönderilir. Sadece kapıda ödeme ile aldığınız ürünler kargo firması ek ücret aldığı için farklı olarak ücretlendirilir. Kapıda ödeme ücretleri ürün sipariş ekranında size gözükecektir.

Almış olduğum ürünler ne zaman kargoya verilir ve ne zaman bana ulaşır?

SaatCebi.com dan saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişler stokta olması durumunda aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Aksi durumlarda 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişler ilk iş gününde işleme alınır. İstanbul merkezli yaptığımız kargo gönderileri İstanbul'a 600 km mesafeli tüm illere 1(bir) günde teslim edilir diğer illere teslimat süresi ortalama 2(iki) gündür.